Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Oddziały przedszkolne

AKTUALNOŚCI:

Zakończenie akcji „WSPOMÓŻ PSIAKA LUB KOCIAKA ZE SCHRONISKA KUNDELEK”

Utworzono dnia 25.02.2020

W ramach realizacji drugiego modułu projektu ,,CZYTAM Z KLASĄ" – klasa druga zorganizowała zbiórkę karmy dla bezdomnych zwierząt ze Schroniska „Kundelek” w Rzeszowie. Założeniem zbiórki było udzielenie pomocy rzeczowej i poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku oraz kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt i zachęcenie  wszystkich uczniów naszej szkoły, którym los zwierząt nie jest obojętny, do włączenia się do akcji i przynoszenia karmy.

czytaj dalej na temat: Zakończenie akcji „WSPOMÓŻ PSIAKA LUB KOCIAKA ZE SCHRONISKA KUNDELEK”

„Spotkanie opłatkowe Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Gminy Chmielnik”

Utworzono dnia 25.02.2020

Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym z Gminy Chmielnik działa już od kilkunastu lat. Działalność Stowarzyszenie polega na pomocy osobom niepełnosprawnym (dzieciom i dorosłym z każdym rodzajem niepełnosprawności) poprzez organizację wycieczek, warsztatów, spotkań integracyjnych, świątecznych i okazjonalnych. Organizację różnorodnych zajęć plastycznych czy współpracę z zakładami.  Jak co roku  w dniu 11 stycznia 2020 r. odbyło się w naszej szkole  spotkanie opłatkowe Stowarzyszenia. W tym uroczystym wydarzeniu wzięli udział nie tylko podopieczni Stowarzyszenia, jak również wielu  zaproszonych gości, którzy wspierają jego działalność.

czytaj dalej na temat: „Spotkanie opłatkowe Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Gminy Chmielnik”

„Zabawa karnawałowa uczniów klas I-III”

Utworzono dnia 25.02.2020

Tuż po powrocie z ferii zimowych  uczniowie SP 3  w świetnych humorach  rozpoczęli nowy semestr nauki od zabawy karnawałowej, która odbyła się w naszej szkole w środę – 29 stycznia. Tegoroczny temat zabawy to  „Muzyczny pociąg”.

Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi ozdobami zachęcała do szalonej zabawy - najpierw uczniów klas I-III, a potem młodszych przedszkolaków.

czytaj dalej na temat: „Zabawa karnawałowa uczniów klas I-III”

„Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”

Utworzono dnia 21.02.2020

Dzień Bezpiecznego Internetu w 2020 roku odbył się w naszej szkole w dniu 10 lutego ale DBI obchodzony  jest w dniu się 11 lutego 2020 r pod hasłem „Działajmy razem!”.  Tegoroczna Edycja Dnia Bezpiecznego Internetu zachęcała wszystkich do aktywnego uczestnictwa w...

czytaj dalej na temat: „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”

Dzień Babci i Dziadka

Utworzono dnia 19.02.2020

Święto Babci i Dziadka to jedna z ważniejszych uroczystości w naszej szkole. Tegoroczne świętowanie miało miejsce 31  stycznia. Uczniowie z klas I-III, pod kierunkiem swoich pań , przygotowali popisy recytatorskie, wokalne i  „Jasełka”.

czytaj dalej na temat: Dzień Babci i Dziadka

Wyjazd klas VI - VIII do teatru i muzeum

Utworzono dnia 18.02.2020

11 lutego 2020  r. odbyła sie wycieczka o charakterze literacko - historycznym do Rzeszowa. Uczestnikami wyjazdu byli uczniowie klas VIa, VIb, VII i VIII, pod opieką pani Moniki Wójcik, pani Joanny Stodolak i pani Anny Habaj.

            Pierwszym punktem programu tego wyjazdu było obejrzenie teatralnego spektaklu w wykonaniu aktorów Teatru Współczesnego w Krakowie, na scenie auli Uniwersytetu Rzeszowskiego. Sztuka zrealizowana została na podstawie znanego dramatu Adama Mickiewicza pt. "Dziady cz. II", który należy do kanonu lektur dla siódmej i ósmej klasy. Atmosfera pełna grozy i tajemniczości, doskonale zagrane postaci Guślarza i wywoływanych duchów, zrobiły na widzach duże wrażenie.

czytaj dalej na temat: Wyjazd klas VI - VIII do teatru i muzeum

Wspomóż psiaka lub kociaka ze schroniska "Kundelek"

Utworzono dnia 07.02.2020

W ramach realizacji projektu "CZYTAM Z KLASĄ" - klasa druga organizuje zbiórkę karmy dla zwięrząt...

czytaj dalej na temat: Wspomóż psiaka lub kociaka ze schroniska "Kundelek"

„Magia Listów” Dlaczego warto je pisać????

Utworzono dnia 02.02.2020

Dawniej, kiedy nie było telefonów komórkowych, laptopów – pisało się listy… I tak tygodniami oczekiwało się, aż otrzyma się kilka słów od swoich najbliższych. A słowa te nie były byle jakie. Każde z nich było odpowiednio wyważone. Obecnie,...

czytaj dalej na temat: „Magia Listów” Dlaczego warto je pisać????

Bezpieczny wypoczynek – przypominamy o działających serwisach internetowych

Utworzono dnia 16.01.2020
Serwis bezpiecznyautobus.gov.pl – wpisując numer rejestracyjny pojazdu rodzice otrzymają bezpłatną informację, czy autokar, który zawiezie dziecko na wakacje ma aktualne badania techniczne i polisę ubezpieczeniową. Strona internetowa Ministerstwa Spraw...
czytaj dalej na temat: Bezpieczny wypoczynek – przypominamy o działających serwisach internetowych

Poradnik bezpiecznego wypoczynku

Utworzono dnia 16.01.2020

Dni wolne od zajęć szkolnych w czasie ferii letnich i zimowych oraz wiosennej i zimowej przerwy świątecznej to doskonała okazja, aby zadbać o właściwy wypoczynek dzieci i młodzieży. Każdego roku z wypoczynku organizowanego w kraju i za granicą korzysta ponad 1 400 000 dzieci i młodzieży 

czytaj dalej na temat: Poradnik bezpiecznego wypoczynku

 

 

 

Kalendarium

Kwiecień 2020
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 1637

W poprzednim tygodniu: 1947

W tym miesiącu: 918

W poprzednim miesiącu: 6129

Wszystkich: 98939

Dyplomy i wyróżnienia