Gry i zabawy z chustą.

Utworzono dnia 27.03.2014

W celu uatrakcyjnienia zajęć wychowania fizycznego w lutym przeprowadzono w klasach I- IV zajęcia z chustą animacyjną "Klanza". Zajęcia przeprowadzono w ramach zadania obszaru 2. Przeprowadzono zabawy ułatwiające wzajemne poznanie i integrujące grupę, zabawy oparte na zaufaniu do grupy, ćwiczące współdziałanie, refleks, spostrzegawczość, zwinność i zręczność. Uczniom najbardziej podobała się zabawa "Przerzuć piłkę" oraz "Rybak i rybka".

Gry i zabawy z chustą

Utworzono dnia 27.03.2014, 21:55