Marszobiegi terenowe z wykorzystaniem naturalnych przeszków

Utworzono dnia 27.03.2014

W ramach zadania z obszaru 1 uczniowie z klasy IV wraz z nauczycielem p. A. Habaj podczas lekcji wychowania fizycznego wybrali się na marszobiegi terenowe  z wykorzystaniem naturalnych przeszkód. W lekcji brało udział 16 uczniów. Podczas zajęć uczniowie zdobywali umiejętność hartowania organizmu w terenie naturalnym, kształtowali wytrzymałość biegową, orientację przestrzenną, poznawali walory przyrodnicze. W swobodnym truchcie pokonywali naturalne przeszkody napotkane na drodze, oraz wykonywali ćwiczenia.

Marszobiegi terenowe z wykorzystaniem naturalnych przeszkód

Utworzono dnia 27.03.2014, 22:41

Od grudnia 2013 r. do marca bieżącego roku nasza Szkoła brała udział w Ogólnopolskiej akcji „Ćwiczyć każdy może” w ramach „Roku Szkoły w Ruchu” ogłoszonego przez MEN.  Osiągnięcia zgłoszone w ramach akcji zostały zaakceptowane i nasza Szkoła otrzymała tytuł  „Szkoły w Ruchu”. Dziękuję wszystkim uczniom, którzy aktywnie uczestniczyli w akcji i z zaangażowaniem wykonywali podjęte działania.

ZAŁĄCZNIKI:

• Scenariusz lekcji