Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego

Utworzono dnia 19.02.2014

Dnia 10 stycznia 2014 r. po zajęciach lekcyjnych w ramach zadania obszaru 5 został zorganizowany dla uczniów klas IV - VI Turniej Tenisa Stołowego. Organizatorem była p. A. Habaj i p. T. Bembenik.   Wzięło w nim udział 12 uczniów, w tym 7 z klasy VI, 2 z klasy V i 3 z klasy IV. Turniej rozegrany został systemem "każdy z każdym", oddzielnie w kategorii dziewczyn i chłopców. Wśród dziewczyn I miejsce zdobyła Julia Wąsacz z klasy VI, II miejsce zdobyła Mariolka Jaworska z klasy VI natomiast III miejsce Małgorzata Cyrul z klasy V. Wśród chłopców I miejsce zdobył Krystian Oczoś kl. VI, II miejsce Leon Iwasieczka kl. VI i III miejsce Sebastian Szydełko kl. IV. Zdobywcy miejsc w nagrodę reprezentowali naszą Szkołę podczas Gminnych Zawodów w Tenisie Stołowym. gdzie reprezentacja dziewczyn zdobyła I miejsce i wzięła udział w Zawodach Powiatowych.

Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego

Utworzono dnia 19.02.2014, 19:47