Piłka nożna z balonami

Utworzono dnia 23.03.2014

11 lutego 2014 r. w klasie IV w ramach zadania z obszaru 2 odbyła się lekcja z piłki nożnej z wykorzystaniem balonów, której tematem było: Technika podbić piłki głową, nogą i kolankiem.  Lekcja między innymi była udziałem w konkursie Odbijamy i podrzucamy! Wszystko co okrągłe, lekkie, co odbijać i podrzucać się da! Głową, nogą, ręką! I zliczamy! Kto ile, kto więcej i WSPÓLNY WYNIK NASZ! :-); ogłoszonym przez MEN. Uczniom udało się odbić balony nogą (990 odbić), kolankiem (1039 odbić)  i głową (1014 odbić). Wszystkim uczniom bardzo się podobało z zaangażowaniem wykonywali zadanie  i razem wszystkim uczestnikom konkursu udało zdobyć się wynik 3045 odbić.

Piłka nożna z balonami

Utworzono dnia 23.03.2014, 12:46