Wyjazd na lodowisko

Utworzono dnia 23.03.2014

W ramach Akcji "Ćwiczyć każdy może" (obszar nr 5) 17 stycznia 2014 r. został zorganizowany wyjazd na lodowisko. Udział w nim wzięły uczniowie kl. IV. Dla niektórych uczniów były to pierwsze kroki jazdy na łyżwach, można było skorzystać z pomocy Misia do nauki jazdy, jak również z pomocy p. Tomasza Bembenika. Jednak dla większości jazda na łyżwach nie sprawiała trudności, dziewczyny nawet wykonywały obroty i próbowały jeździć tyłem. Oprócz lodowiska wstąpiliśmy również do Galerii Sztuki gdzie obejrzeliśmy wystawę Bożonarodzeniową. Był również czas na odpoczynek i przekąski. Wszystkim bardzo się podobało.

Wyjazd na lodowisko

Utworzono dnia 23.03.2014, 12:02