Śniadanie daje moc

Utworzono dnia 17.11.2016, 12:51

,,Śniadanie daje moc” to ogólnopolski program promujący zasady zdrowego odżywiania i zwiększający świadomość nt. roli pierwszego posiłku w diecie dziecka. Nasza szkoła bierze udział w realizacji tego projektu. W związku z tym 9 listopada obchodziliśmy Szkolny Dzień Śniadanie Daje Moc.

Uczniowie klas III wraz z wychowawczyniami, przygotowywali przedstawienie edukacyjne o zaletach zdrowego odżywiania, prezentacje multimedialną ,, Co jeść by zdrowym być”. Podsumowaniem działań tego dnia było przygotowanie w klasach I-III pysznego i zdrowego śniadania. Na zakończenie dzieci otrzymały od Pani Dyrektor zdrowe owoce i warzywa.