Spektakl teatralny pt: „Polak Mały”

Utworzono dnia 01.03.2017, 11:01

Spektakl teatralny pt: „Polak Mały”, to widowisko o treściach patriotycznych, którego motywem przewodnim był wiersz Wł.Bełzy „Kto ty jesteś?” Uczniowie kl.I-III mieli okazję  go obejrzeć 16 lutego 2017r. Sztuka wystawiano była w WDK w Rzeszowie . Aktorzy z teatru ARTENS  zaprezentowali   widzom treści legend opowiadające o historii Polski. Znane dzieciom postaci Syrenki, Smoka wawelskiego czy Lajkonika przypomniały ważne momenty z dziejów państwa polskiego,  podkreślając  patriotyczne postawy rodaków. Widowisko urozmaicone było wesołymi  piosenkami i ciekawymi iluminacjami świetlnymi.