Sprzątanie Świata 2016

Utworzono dnia 19.09.2016, 20:02

W ramach akcji „Sprzątanie Świata 2016 „Podaj dalej… Drugie życie odpadów” w naszej szkole miały miejsce działania proekologiczne, m.in. zbiórka makulatury, nakrętek plastikowych, zbiórka baterii oraz porządkowanie obejścia szkoły.

Miały miejsce również warsztaty ekologiczne w klasach I- VI z wykorzystaniem strony internetowej www.odpakowani.pl. Na godzinach z wychowawcą, zajęciach świetlicowych, innowacjach przyrodniczych kółkach odbyły się gry i zabawy stolikowe na temat segregacji odpadów, projekcje filmików „ Eko- bohater, „ Segregacja jest ważna”, „ Opakowania są fajne”. Zostały także wykonane przez uczniów „Eko- zabawki” z surowców wtórnych.