Wizyta w Mini Zoo w Rzeszowie

Utworzono dnia 01.03.2017, 11:04

20 lutego dzieci z kl.IIIa i IIIb wybrały się wraz z wychowawczyniami p.A.Ziają i p. M. Gryndys na wycieczkę do Mini Zoo, znajdującego się w markecie budowlanym Majster w Rzeszowie. W trakcie zwiedzania ekspozycji dzieci zapoznały się z różnymi gatunkami egzotycznych zwierząt. Pani przewodniczka w ciekawy sposób opowiadała o warunkach życia , wymogach żywieniowych i przyzwyczajeniach podopiecznych. Duże zainteresowanie wśród uczestników wycieczki wzbudziła papuga Ara, która przedstawiła się dzieciom  i powtarzała niektóre słowa. Na zakończenie wyprawy chętne dzieci mogły pogłaskać królika, otrzymały też pamiątkowe dyplomy i zakładki do książek.