Mój talent, moja pasja

Utworzono dnia 09.03.2014, 18:10

4 marca odbył się szkolny przegląd talentów i pasji dziecięcych. Uczestniczyli w nim zarówno uczniowie klas I-VI, jak też dzieci przedszkolne.

Do przeglądu zgłosiło się ponad 50-ciu uczestników. Prezentowali się w kilku dziedzinach. Najliczniejszą grupę stanowiły śpiewające dziewczęta. Wśród uczestników grających na instrumentach byli również chłopcy. Dzieci przedszkolne najchętniej recytowały wiersze.

Byli też tacy, którzy zaprezentowali swoje umiejętności taneczne, czytelnicze, malarskie oraz kolekcjonerskie i przy tym potrafili pięknie o swojej pasji opowiedzieć.

Spośród uczestników klas IV-VI została wyłoniona czwórka finalistów (Aleksandra Zagórska, Paulina Trawka, Jakub Drąg i Bogusław Filip), którzy będą reprezentować naszą Szkołę w gminnym konkursie „Każdy talent ma, mam go i ja” organizowanym w Zespole Szkół w Chmielniku.