Zabawa Choinkowa

Utworzono dnia 22.02.2014, 20:18

18 stycznia 2014 roku, w sobotę, w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa. W zabawie brały udział klasy I-VI oraz klasa „0” i przedszkola. Zabawa podzielona była na cztery grupy wiekowe. Najpierw bawiły się dzieci z oddziałów przedszkolnych: Żabki i Koniczynki – oddział przedszkolny z Błędowej Tyczyńskiej. Następnie udział w zabawie brały dzieci z grupy przedszkolnej Delfinki i Krabiki.

Później swoją zabawę rozpoczęli uczniowie klas I-III. Natomiast zabawa dla klas IV-VI rozpoczęła się o godzinie 16.30  i trwała do 19.00. Wszyscy dobrze się bawili. Było wiele zabaw, tańców i śmiechu. Didżejem na zabawie był Mateusz Murias. Wszyscy, którzy uczestniczyli w zabawie karnawałowej mogli poprzebierać się w różne stroje. W grupie najmłodszych koleżanek i kolegów można było spotkać: księżniczki, motylki, kotki, Batmany, Spider-Many i wiele innych ciekawych postaci. Nasi wspaniali rodzice przygotowali dla nas pyszny poczęstunek.