III miejsce w Podkarpackim Przeglądzie Gazetek Szkolnych

Utworzono dnia 18.05.2015, 22:38

28 kwietnia przedstawicielki gazety szkolnej „Trójkowe Nowinki”: Weronika Korbecka, Małgorzata Cyrul i Aleksandra Zagórska wraz z opiekunką panią Elżbietą Świerk uczestniczyły w spotkaniu dziennikarskim w Polskim Radiu Rzeszów, gdzie została im wręczona nagroda za zajęcie III miejsca w Przeglądzie Gazetek Szkolnych w kategorii szkół podstawowych.

Po części oficjalnej odbyło się zwiedzanie studia radiowego oraz poznawanie pracy dziennikarzy radiowych. Uczestnicy mieli także możliwość w sali nagrań wysłuchać fragmentów słuchowiska radiowego „Droga do nieba” powstającego w studiu naszego regionalnego radia.

Cieszymy się, że nasza szkolna gazeta została wyróżniona przez specjalistów.