Utworzono dnia 14.09.2014, 16:31

Już po raz drugi nasza Szkoła uczestniczyła w ogólnopolskiej kampanii pod hasłem „Narodowe Czytanie” organizowanej przez Prezydenta RP, Bronisława Komorowskiego.

W bieżącym roku czytana była „Trylogia „ H. Sienkiewicza. 5 września, w przeddzień ogólnopolskiej imprezy, uczniowie klas IV-VI czytali fragmenty poszczególnych części powieści, słuchali interpretacji w wykonaniu aktorów z audiobooków, rozmawiali na temat wcześniej przygotowanych informacji o autorze i czasie akcji utworów. Swój udział w akcji uczniowie potwierdzili przypieczętowaniem logo akcji pieczęcią otrzymaną z Kancelarii Prezydenta.