Rekolekcje Wielkopostne

Utworzono dnia 18.05.2015, 22:51

Odbyły się w dniach od 16 – do 18 marca. Prowadził je ks. Krzysztof Stawarz – wikariusz z   pw. Św. Michała Archanioła w Rzeszowie. Każdy rekolekcyjny dzień zawierał inną tematykę.

Uczestnicy wysłuchali konferencji, które miały umożliwić im poznanie prawdy o sobie, o swoim grzechu i zachęcić do wybierania dobra każdego dnia. Ich celem było również ukazanie wielkiej miłości Pana Boga do człowieka.

Społeczność szkolna wzięła też udział w Drodze Krzyżowej i nabożeństwie pokutnym. Wielu uczniów wraz z rodzicami uczestniczyło w spowiedzi świętej  w Kościele Parafialnym w Chmielniku.