Spotkanie z Babcią i Dziadkiem

Utworzono dnia 31.01.2015, 16:50

Przed Dniem Babci i Dziadka klasa III gościła u siebie w klasie przedstawicielkę babć – panią Urszulę Kargol i przedstawiciela dziadków – pana Aleksandra Bazana. Babcia Karolinki Kargol opowiadała o swoim życiu, o swoich zainteresowaniach i pasjach. Rozmowa odbyła się w formie wywiadu, a rolę zadających pytania dziennikarzy pełniły dzieci. Pani Kargolowa pokazała nam swoje robótki ręczne wykonane na drutach lub szydełkiem. Dziadzio Julii Bazan – pan Aleksander Bazan również opowiadał o swoich zainteresowaniach.

Jesteśmy bardzo wdzięczni, że nasi goście przyjęli nasze zaproszenie i chcieli się z nami spotkać.