Wigilia Szkolna 2014

Utworzono dnia 06.01.2015, 20:14

Zgodnie z wieloletnią już tradycją, w ostatni dzień przed przerwą świąteczną  przed świętami Bożego Narodzenia - 19 grudnia  - odbyło się wigilijne spotkanie całej społeczności szkolnej.

Uczniowie klasy VI wraz z Wychowawczynią wystawili wcześniej przygotowane Jasełka, w których uczestniczyli przedstawiciele wszystkich klas. Dominował śpiew kolęd oraz zdarzenia biblijne. Przedstawienie pokazano dwukrotnie: dla dzieci przedszkolnych i szkolnych.

Ksiądz Katecheta pobłogosławił opłatki i udzielił kapłańskiego błogosławieństwa. Pani Dyrektor złożyła wzruszające życzenia świąteczne i noworoczne.

Każdy zespół klasowy przygotował w swojej sali pięknie zastawiony stół, na którym znalazły się potrawy przygotowane przez Mamy z Rady Rodziców. Łamanie się opłatkiem i składanie życzeń wprowadziło wszystkich w niezwykły czas świętowania  Bożego Narodzenia.