Zuchowy biwak zimowy

Utworzono dnia 22.02.2015, 09:48

Podczas ferii zimowych (2,3,4 lutego) zuchy uczestniczyły w biwaku w Domu Młodych w Chmielniku. Tematyka zadaniowa była związana z zimową porą roku, ponieważ zuchy zdobywały sprawność ,,CZŁOWIEK  ZIMY”

Zuchy poznały niektóre zjawiska przyrodnicze, wykonały piękne bałwanki śniegowe ozdabiając je w guziczki, czapeczki, szaliczki itp. Tropiły zwierzęta w lesiei w polu. Wykonały piękne prace plastyczne chętnie podejmowały kolejne zadania do wykonania, nie nudziły się i pożytecznie spędziły czas. Towarzyszyło nam też sześć harcerek z klasy V, które wcześniej też były zuchami. Dziękujemy druhnie Renacie Dzieszko, która razem z nami czuwała nad całością biwakowychdziałań oraz panu Janowi Jasińskiemu, który dbał o ciepło i o ogień w kominku.