Utworzono dnia 12.02.2016, 18:09

Tegoroczne obchody Dnia Bezpiecznego Internetu (DBI) odbyły się ph. "Lepszy internet zależy od Ciebie!". Celem głównym projektu jest zwrócenie  uwagi internautów z jednej strony na pozytywne aspekty korzystania z sieci i ich udział w tworzeniu wirtualnego świata a z drugiej na ogromne niebezpieczeństwo jakie czai się w sieci na nieświadomych młodych ludzi. Tegoroczne działania w naszej szkole objeły edukację w zakresie bezpieczeństwa dzieci w Internecie, oraz sposobów przeciwdziałania jego negatywnym skutkom. Uczniowie kl. I - III  pod kierunkiem koordynatorów ds. bezpieczeństwa Moniki Czarnoty i Tomasza Bembenika.przedstawili inscenizację pantomimiczną na temat skutków braku programu antywirusowego.