KONKURSOWY SUKCES

Utworzono dnia 23.04.2018, 08:31

Troje uczniów z 5 klasy : Martyna Murias, Patrycja Nowak oraz Bartosz Hadała, uzyskali drugie miejsce w VIII Międzyszkolnym Konkursie Baśniowym "Moja ulubiona postać z baśni i mitów", który odbył się 5 marca w 2018 r., w Szkole Podstawowej nr 28 w Rzeszowie. Uczniowie zaprezentowali krótkie przedstawienie, na podstawie baśni pt. "Knyps z czubkiem".  Zarówno gra aktorska, jak i stroje naszej grupy, zrobiły duże wrażenie . Warto dodać, iż w tym konkursie wyróżnienie otrzymała również Gabriela Wójtowicz z kl. V, za monolog Gerdy z baśni "Królowa śniegu". Gratulacje!