„Pożeracze smutków” dla dzieci z chorobą nowotworową

Utworzono dnia 18.02.2018, 20:11

15 lutego 2018 r. na rzeszowskim oddziale onkohematolgicznym zagościły "Pożeracze smutków".  Kolorowe poduszko- stworki, których zadaniem było przepędzenie wszystkich smutków i wywołanie uśmiechu na twarzach poważnie chorych dzieci. "Pożeracze smutków" zostały wykonane przez uczniów naszej szkoły należących do Szkolnego Koła Wolontariatu „Naładowani Nadzieją”. Niezwykle zdolni uczniowie pod opieką Pani Ewy Majchrowskiej uszyli ponad 20 poduszko stworków i przekazali je dla dzieci z chorobą nowotworową. Wdzięczni mali pacjenci w ramach podziękowania przygotowali dla naszych wolontariuszy wielką laurkę. Jednak największym podziękowaniem jest  widok uśmiechniętych twarzy dzieci.