Randka z książką w szkolnej bibliotece

Utworzono dnia 16.02.2018, 20:33

Wiadomo, niby książki nie ocenia się po okładce czy po czcionce, jaką jest napisana, ale czasem człowieka odrzuca od niej i koniec. I co wtedy?

Możemy więc zrobić inaczej:  Pięknie zapakowane książki, przyozdobione serduszkami, lśniącymi naklejkami, które bardzo rzadko były wypożyczane a czasem nawet w ogóle, w akcji biblioteki szkolnej zniknęły w ciągu 15 minut. Do książek załączane były pachnące róże i balony. Zainteresowanie akcją zdecydowanie przekroczyło ilość książek, jaka czekała na uczniów. Cóż, następnym razem trzeba się przygotować jeszcze lepiej. A uczniom życzę, aby ich randka z książką trwała dalej!