Kampania autorytety

Utworzono dnia 27.01.2019, 21:07

Nasza szkoła uczestniczy w kampanii społecznej „Bądźmy poszukiwaczami Autorytetu”. Jest to kampania profilaktyczno – edukacyjna, kierowana do uczniów klas IV-VIII.

Generalna ideą kampanii to odbudowanie autorytetu i wzmocnienie w naszym społeczeństwie jak i w poszczególnych szkołach biorących udział w kampanii, autorytetu Rodzica i Nauczyciela. Aby to osiągnąć, chcemy nauczyć młodzież jak szukać autorytetów
 i nie mylić ich z idolami czy celebrytami oraz zachęcić do szukania prawdziwych AUTORYTETÓW.

W ramach kampanii zostały przeprowadzone zajęcia w klasach, gdzie po zakończonych zajęciach uczniowie wypełniali ankiety. Ankietę uczniowie mogli wypełnić w dowolnym czasie na komputerze lub na smartfonie.

Ale same zajęcia na lekcjach  i ankieta to nie tylko !!!. W ramach kampanii nasza szkoła – tj. uczniowie klasy VII  przystąpili do konkursu. Konkurs nosi nazwę “Przedstaw swojego Mistrza”  i polega na przygotowaniu wywiadu w formie krótkiego filmu z osobą, którą uczniowie uważają za autorytetKlasa VII wybrała na swojego mistrza – nauczycielkę naszej szkoły Panią Edytę Domin , która wyraziła zgodę na nakręcenie wywiadu.  Było przy tym dużo śmiechu i zabawy. Jak zwykle klasa VII przygotowała się do zadania perfekcyjnie!!!!!!!

Teraz czekamy na wyniki konkursu, które będą ogłoszone 28 marca 2019. Trzymajcie kciuki bo do wygrania jest wycieczka dla całej klasy w całodziennych zajęciach “ARCHEZJA – osada praOjców” w Ojcowskim Parku Narodowym wraz z całodziennym wyżywieniem.

Luty 2020