Konkurs plastyczny ,,W atmosferze Świąt Bożego Narodzenia’’ rozstrzygnięty!

Utworzono dnia 08.01.2019, 21:26

W dniu 18 grudnia 2018 r. rozstrzygnięty został  szkolny konkurs „W atmosferze Świąt Bożego Narodzenia” ogłoszony przez opiekunów świetlicy. Celem konkursu było propagowanie tradycji związanej z tematyką świąt Bożego Narodzenia oraz stworzenie uczniom  możliwości prezentacji własnych dokonań twórczych. Komisja konkursowa nie miała łatwego zadania, bowiem w klasach powstały prawdziwe dzieła sztuki.. Wśród prac konkursowych były prace utrzymane zarówno w stylu tradycyjnym, jak i nowoczesnym. Stroiki oraz ozdoby naszych uczniów można było kupić podczas szkolnego kiermaszu świątecznego, a dochód przeznaczony będzie na niezbędne materiały do nowo wyremontowanej świetlicy szkolnej.

A oto wyniki konkursu:

Kategoria ozdoba choinkowa: I miejsce –Daria Ciura z kl. VII II miejsce – Gabriel Ostrowski z kl. IIIIII miejsce –Agnieszka Drąg z kl. VII, Wyróżnienie: Weronika Król- Siłka z kl. IV,  Magdalena Żurek z kl. II, Aleksandra Kędziora z kl.0.

Kategoria najpiękniejsza choinka: I miejsce- Krupa Aneta z kl. III,  II miejsce – Emilia Kaszycka z kl. I, III miejsce – Jakub Kuźniar z kl. I, Wyróżnienie: Ksawery Lekki z kl. I, Natalia Sroka z kl. I.

Kategoria stroik Bożonarodzeniowy: I miejsce – Julia Szal z kl. III, II miejsce -Gabriela Wójtowicz z kl VI, III miejsce- Maria Oślizło z kl. VB, Wyróżnienie: Kamila Cichoń z kl. I.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom  i gratulujemy zwycięzcom!

Mariola Ruszel