Szkolny Dzień Ziemi w klasach I-III

Utworzono dnia 17.04.2019, 11:20

W piątek 5 kwietnia uczniowie z klas I-III świętowali Dzień Ziemi. Mieli okazję wziąć udział w spotkaniu z podróżnikiem, który opowiedział o fascynującej wyprawie do Indii. Dzieci wspólnie z wychowawcami przygotowały plakaty pod hasłem ”Piękna nasza Ziemia cała”, piosenki o pięknej przyrodzie , a trzecioklasiści – prezentacje ze zdjęciami przyrody z najbliższego otoczenia. Efekty pracy prezentowane były w czasie spotkania na korytarzu szkolnym. Treści uroczystości dopełniła projekcja filmików o recyklingu i segregacji odpadów z cyklu „Pan Sprzątalski”. Nad przygotowaniami uczniów i przebiegiem uroczystości czuwały panie wychowawczynie z klas I-III.