„Wizyta Świętego Mikołaja”

Utworzono dnia 07.12.2018, 22:00

Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień - 6 grudnia. Uczniowie już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądali na drzwi i nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. Święty Mikołaj również w tym roku nie zawiódł  dzieci i nie kazał długo na siebie czekać.

Już od samego rana zawitał do naszej szkoły i zaczął odwiedzać uczniów we wszystkich klasach. Poszczególne klasy I-VIII otrzymały upominek w postali biletu do kina. Miały miejsce również wspólne zdjęcia zrobione z Mikołajem, które będą wspaniałą pamiątką tego spotkania.

Inna atrakcją były również akcje zainicjowane przez Samorząd Uczniowski klas IV-VIII oraz Mały Samorząd I-III: akcja z okazji Mikołajek  klasach I-III  „Czapka Mikołaja zwalnia od zadań domowych”, natomiast w klasach IV-VIII „Mikołajowa czapka zwalniała od pytania i kartkówek”. W tym dniu dominował w szkole świąteczny czerwony kolor.