Wizyta Świętego Mikołaja

Utworzono dnia 15.12.2019, 20:44

6 grudnia w naszej szkole pojawił się długo oczekiwany i wyjątkowy gość - Święty Mikołaj. Swoją wizytę rozpoczął od uczniów kl. I - III, którzy przyjęli go specjalnie przygotowanym programem artystycznym. Nasz gość był bardzo wzruszony powitaniem i po upewnieniu się, że wszystkie dzieci zasługują na podarek, wręczył na ręce przewodniczących klas niespodzianki - bilety do kina! Podczas spotkania każdy mógł przywitać się z naszym gościem, porozmawiać, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie oraz otrzymać słodycze od Śnieżynek. To był wspaniały i radosny dzień, na który będziemy znów czekać cały kolejny rok. Do zobaczenia Święty Mikołaju!