Dzień gier i zabaw w klasach I – II.

Utworzono dnia 01.06.2021, 10:26

Jest wiele dni w roku, które dzieci lubią najbardziej, niewątpliwie jednym  z takich dni był piątek 28 maja 2021 roku. W naszej  szkole w tym dniu klasy I- II uczestniczyły w Dniu gier i zabaw.. W przygotowanie atrakcji na ten dzień włączyły się praktykantki  Pani Kinga Starzak i Pani Paulina Urbańska oraz rodzice naszych uczniów.

Uczniowie spotkali się  w sali gimnastycznej, gdzie przygotowano liczne konkursy i zabawy. Organizatorkami zabaw były Panie  praktykantki, które stanęły na wysokości zadania i zorganizowały wiele ciekawych gier i zabaw, w których uczniowie mogli ze sobą rywalizować.

Na zakończenie imprezy wszystkim milusińskim wręczono słodkie upominki przygotowane przez rodziców.

Zaangażowaniem oraz chęcią udziału w zabawie, dzieci udowodniły, że można wspaniale się bawić nie tylko w świecie wirtualnym. Zapraszamy do naszej Galerii.