Niezwykły świat lektur w klasie III

Utworzono dnia 18.06.2021, 11:28

Uczniowie klasy III w trakcie roku szkolnego poprzez pracę indywidualną i zespołową w aktywny sposób pracowali  z wybranymi lekturami.  Każdy uczeń w grupie odpowiedzialny był za wykonanie przydzielonego mu zadania oraz współpracę z pozostałymi kolegami, co powodowało, że uczniowie uczyli się od siebie wzajemnie poprzez wspólne działanie.  Idea uczenia się we współpracy angażuje do działania każdego ucznia i pozwala na efektywne wykorzystanie jego zdolności językowych oraz społecznych.  Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z zajęć z lekturami pt. "Doktor Dolittle" oraz "Afryka Kazika".