Wiosenne przebudzenie

Utworzono dnia 25.03.2021, 21:02

W naszej szkole w okresie przedwiośnia odbył się konkurs plastyczny pod hasłem: „Wiosenne przebudzenie”, adresowany do uczniów klas I-III

Celami przedsięwzięcia było m.in.:
•    Kształtowanie postawy kreatywności u dzieci;
•    Zachęcanie uczniów do podejmowania aktywności twórczej;
•    Rozwijanie umiejętności wyrażania emocji w plastycznych formach wypowiedzi;
•    Pogłębianie wiedzy o otaczającej nas przyrodzie;
•    Kształtowanie postawy szacunku dla przyrody.

Na zaproszenie organizatora, którym był Mały Samorząd Uczniowski,  odpowiedziało wielu uczniów z naszej szkoły. Wszystkie prace były wykonane bardzo starannie i ciekawie. Wyeksponowane zostały na szkolnej wystawie. Laureaci otrzymają dyplomy i podziękowania po powrocie do szkoły.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy . Zachęcamy do rozwijania swojego talentu i udziału w kolejnych konkursach.