Akcja Mikołajkowa dla Fundacji Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci

Utworzono dnia 14.01.2022, 21:27

Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci zajmuje się kompleksową opieką dla Dzieci ze wskazaniem hospicyjnym. Zapewnia opiekę domową oraz stacjonarną dzieciom i młodzieży z chorobami nowotworowymi oraz innymi nieuleczalnymi i postępującymi schorzeniami.

Nadrzędnym jej celem jest umożliwienie nieuleczalnie chorym dzieciom pobytu we własnych domach.

Świetlica Szkolna, Grupa Harcerzy i Koło Wolontariatu „Z SERCEM NA DŁONI” kontynuowała ubiegłoroczną Akcję Mikołajkową dla Fundacji Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci.

Mikołajki kojarzone są z prezentami, szczęściem i zabawą. To ważne i dające radość święto, na które z niecierpliwością wyczekiwali również Podopieczni Fundacji. Dzięki Akcji mogliśmy podarować im uśmiech, pomóc spełnić dziecięce marzenia i obdarować Dzieci oraz ich rodzeństwo mnóstwem prezentów i najpotrzebniejszych rzeczy z okazji Mikołajek.

Zbiórka darów trwała do dnia 15 listopada 2020 r, a następnie początkiem grudnia zostały one dostarczona do siedziby Fundacji.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim tym którzy wsparli naszą akcję w tym roku pierwszy raz, ale i tym którzy są z nami kolejny rok, a mianowicie uczniom, przedszkolakom, rodzicom i nauczycielom.

Dziękujemy za okazaną troskę, wyrozumiałość, hojność i dobre serce!

Przyłączając się do Mikołajkowej akcji  sprawiliście radość dzieciom, a uśmiech dziecka jest najpiękniejszym wyrazem wdzięczności.

Akcję koordynowali:

Opiekunowie świetlicy, harcerze, Szkolne Koło Wolontariatu.
Koodynatorami Akcji w przedszkolu były:

Anna Chmura, Elwira Lichota i Anna Trzeciak