BEZ WAS NIE BYŁOBY TO MOŻLIWE!

Utworzono dnia 29.10.2021, 19:56

22 października w naszej szkole pierwszy raz odbyła się wyjątkowa akcja. Przy współpracy z fundacja ‘’GDY LICZY SIĘ CZAS” zorganizowaliśmy DZIEŃ PIŻAMY,  solidaryzując się z dziećmi chorującymi na nowotwory. W czasie całego wydarzenia zebraliśmy aż 830,00 zł . Całą kwotę przekażemy fundacji, która prześle pieniądze do Lubelskiego szpitala ratującego życie dzieciaków . Dla podkreślenia całej akcji uczniowie przyszli do szkoły w piżamach lub jej elementach pokazują wsparcie wszystkim chorym.

Wszystkim uczniom, ich rodzicom  oraz opiekunom dziękujemy za wielkie zaangażowanie, chęć niesienia pomocy oraz wzięcie udziału w tak wyjątkowej akcji.

Dziękują opiekunowie świetlicy i koła wolontariatu.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ!