Dzień Matki w naszej szkole

Utworzono dnia 08.06.2022, 19:38

Dnia 31 maja 2022r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki. Uczniowie klas I-III  przygotowali dla swoich kochanych Mam montaże słowno-muzyczny. Dzieci w wyjątkowy sposób wyrażały swoją wdzięczność, szacunek, a nade wszystko okazywały swoją miłość do swoich kochanych mam. Nie zabrakło również pięknych  pokazów tanecznych.  Po części oficjalnej dzieci obdarowały swoje mamy własnoręcznie wykonanymi prezentami. Na zakończenie mamy spotkały się przy wspólnym stole na słodkim poczęstunku. Dziękujemy wszystkim mamom za przybycie i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.