PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY Z BIBLIOTEKĄ SZKOLNĄ

Utworzono dnia 22.03.2022, 19:52

21 marca to szczególny dzień kiedy umownie żegnamy się z zimą a witamy wiosną.

Aby ten dzień wyróżniał się spośród innych dni szkolnych biblioteka szkolna zaprosiła  dzieci przedszkolne i uczniów całej szkoły do udziału w konkursie plastycznym „KAPELUSZ PANI WIOSNY”  którego rozstrzygnięcie miało miejsce właśnie 21 marca.

Wszystkie wykonane kapelusze były piękne, zielone i z licznymi elementami wiosny  a komisja konkursowa miała trudne wyzwanie aby wybrać te najpiękniejsze.

Dodatkowo chętni uczniowie  klas I-III  wzięli udział w czytaniu wierszy o wiośnie.

Oprawę spotkania stanowiły piosenki  przygotowane i pięknie zaśpiewane prez grupy przedszkolne i klasy I-III.