PRIMA APRILIS W TRÓJCE

Utworzono dnia 05.04.2022, 19:03

Pierwszy dzień kwietnia wszystkim kojarzy się tradycyjnie z żartami. Prima aprilis to dzień celowego wprowadzania kogoś w błąd, sprawianie, aby ktoś uwierzył w coś nieprawdziwego.  Od tego roku szkolnego 1 kwietnia  naszym uczniom będzie kojarzył się jeszcze z jednym niecodziennym „zjawiskiem”- przyjściem do szkoły przebranym za postać fikcyjną.

W piątek, 1 kwietnia 2022r. mile widziana była stylizacja fantastyczna, bajkowa lub nie typowa do szkoły. Na korytarzach szkoły dominowały stroje tygrysków, czarodziei, zwierząt.  Były też bardziej przyziemne jak lekarz, piłkarz czy np. kapitan statku i wiele innych. Wszystkie pomysły naszych uczniów były bardzo oryginalne. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego dnia.