Sprzątanie świata

Utworzono dnia 29.09.2021, 21:39

W tym roku obchodziliśmy już 28 akcję „ Sprzątania Świata – Polska”. Również nasza szkoła wzięła udział w tym przedsięwzięciu. Klasa V jako „ Młodzi Ekolodzy” wysprzątała cały teren dokoła szkoły. Wśród zebranych śmieci znalazły się szklane i plastikowe butelki po napojach i opakowania z tworzyw sztucznych po jedzeniu. Klasy II i III posprzątały obejście szkoły. Już od wielu lat organizujemy szkolną akcję ZBIÓRKI MAKULATURY. Będzie ona trwała do 24 września. Zbieramy zużyty papier i tekturę. Spakowany i podpisany gromadzimy w wyznaczonym miejscu na terenie szkoły. Zbieramy również plastikowe nakrętki i zużyte baterie.