DZIEŃ CHŁOPAKA W NASZEJ SZKOLE

Utworzono dnia 03.10.2022, 20:08

30 września – był dla chłopców naszej szkoły wyjątkowym dniem.

W klasach 1- 3  uczniowie obchodzili swoje święto w salach. W tym dniu dziewczynki oprócz tradycyjnych życzeń i odśpiewania sto lat, wręczyły kolegom upominki, dyplomy i słodkości.

Podczas tego dnia miały również miejsce testy dla najmłodszych; ,,TEST ODWAGI’’ (zjedzenie cytryny bez skrzywienia się), ,,TEST PROJEKTOWANIA (rysowanie siebie z zamkniętymi oczami)’’ czy też ,,TEST POWAGI’’ (rozśmieszanie).

Starsi koledzy w klasach IV- VIII również mieli okazję świętować ten dzień w krawatach i muszkach pod hasłem:

,, Koleżanko i kolego Dzień Chłopaka jest – dlatego,

załóż muszkę lub krawacik

by uczcić święto naszych braci’’.

Kwintesencją było losowanie szczęśliwych, całorocznych bonów np., na dodatkowy brak zadania oraz świętowanie tego dnia wraz z koleżankami i wychowawcami w klasach.

Obchody DNIA CHŁOPCA minęły w sympatycznej i miłej atmosferze.

PONIŻEJ FOTORELACJA