Dzień Dziecka w kl.1-3

Utworzono dnia 07.06.2023, 17:30

Tego dnia na pierwszym miejscu są potrzeby dzieci. Rolą dorosłych  jest, by zapewnić dzieciom maksimum radości z jednoczesnym zachowaniem bezpieczeństwa. W tym dniu uczniowie z klas 1-3 wraz z opiekunami udali się na rajd pieszy do Biblioteki Gminnej w Błędowej Tyczyńskiej.  Wzięli tam udział w spotkaniu autorskim z panią Joanną Krzyżanek- autorką książek dla dzieci.

Spotkanie urozmaicone było licznymi historyjkami, opowiadanymi przez Panią Joannę, związanymi z okolicznościami powstania niektórych książek.

Dzień ten umiliły dzieciom lody zafundowane przez rodziców. Okazją do wykazania się sprawnością fizyczną  były  zawody i zabawy ruchowe na boisku.

Życzymy wszystkim dzieciom wiele radości i uśmiechu oraz spełnienia marzeń.