Spotkanie z Panem Policjantem

Utworzono dnia 15.09.2022, 21:35

14 września 2022 r. w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły” odbyło się spotkanie uczniów klas I-V oraz  z dziećmi z oddziałów przedszkolnych. Spotkanie było prowadzone przez Pana Policjanta z Komisariatu w Tyczynie.  Celem spotkania było przypomnienie zasad bezpieczeństwa w szkole i poza nią. Dzieci miały okazję porozmawiać z Policjantem o zachowaniu bezpieczeństwa w drodze do szkoły  i poza szkołą. Policjant omówił zasady poruszania się po ulicy, chodniku i podczas jazdy rowerem. Przypomniał również zasady jakie należy stosować w kontaktach z obcymi. Ponadto funkcjonariusz poruszył temat cyberprzemocy i skutków, jakie może nieść za sobą niewłaściwe korzystanie z Internetu. Dzieci czynnie uczestniczyły w spotkaniu, dzieliły się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami oraz zadawały bardzo dużo pytań.

(Wykorzystano pomoce z LP)