Pracownicy
mgr Agnieszka Bajda – Dyrektor Szkoły
- wychowanie przedszkolne 0A
mgr Anna Habaj- Wicedyrektor Szkoły
- wychowanie fizyczne – kl. IIA, IIB,
- zajęcia komputerowe - kl. I - III
- informatyka - kl. IV - VIII
mgr Jakub Lorenc
- religia - kl. I – VIII,
-religia- oddziały przedszkolne
mgr Alicja Ziaja
- wychowawstwo kl. I
- edukacja wczesnoszkolna I
- opiekun MSU
- świetlica
mgr Małgorzata Gryndys
- wychowawstwo kl. IIA
- edukacja wczesnoszkolna IIA
- świetlica
- opiekun MSU
- przyroda kl. IV
mgr Mariola Ruszel
- wychowawstwo kl. IIB
- edukacja wczesnoszkolna IIB
- plastyka - kl. IV - VII
mgr Małgorzata Jaworska
- wychowawstwo kl. III
- edukacja wczesnoszkolna III
- prowadzenie gromady zuchowej
mgr Monika Wójcik
- wychowawstwo kl. VI
- j. polski – kl. IV, VI, VII
- EDB - kl.VIII
- teatr szkolny
mgr Edyta Domin
- wychowawstwo kl. VII
- biologia kl. V- VII
- chemia kl. VII- VIII
- geografia kl. V- VIII
- biblioteka
mgr Monika Czarnota
- wychowawstwo kl. IV
- matematyka kl. IV, VI, VII
-technika kl. IV- VI
- fizyka kl, VII, VIII
mgr Justyna Kłosińska
- wychowawstwo kl. VIII
- język polski - kl. V, VIII
- logopedia
mgr Joanna Stodolak
- język angielski – kl. V, VI
- historia – kl.I IV-VIII
- WOS- kl. VIII
- wdż- kl. IV- VIII
mgr Agata Urban
- wychowawstwo kl. V
- język niemiecki - kl. VII, VIII
- matematyka - kl. V, VIII
mgr Monika Wal
- język angielski - kl. I - III, IV, VII, VIII
mgr Tomasz Kotarba
- muzyka - kl. IV - VII
mgr Tomasz Bembenik
- wychowanie fizyczne - kl. IV, VIII
- nauczyciel współorganizujący pracę z uczniem niepełnosprawnym
mgr Irena Międlar
- wychowanie przedszkolne - OPI,
- nauczyciel współorganizujący pracę z uczniem niepełnosprawnym
mgr Sylwia Michna
- wychowanie przedszkolne - OPI,
mgr Elwira Lichota
- wychowanie przedszkolne OPIII
- nauczyciel współorganizujący pracę z uczniem niepełnosprawnym
mgr Aneta Siorek
- wychowanie przedszkolne - OPIII
- język angielski - grupa 0PI, OPII, OP0A OP0B
- opiekun Drużyny Harcerskiej
mgr Katarzyna Wielgo
- wychowanie przedszkolne - OPII
- nauczyciel współorganizujący pracę z uczniem niepełnosprawnym
mgr Anna Chmura
- wychowanie przedszkolne - OA
- zajęcia korekcyjno-kompensacyjne - I-VIII
mgr Anna Trzeciak
- wychowanie przedszkolne - OPII
- rewalidacja kl. IV- VIII
- pedagog specjalny
mgr Aneta Skoczylas
- nauczyciel współorganizujący pracę z uczniem niepełnosprawnym
- rewalidacja
mgr Agnieszka Sajdutka
- nauczyciel współorganizujący pracę z uczniem niepełnosprawnym
- wychowanie fizyczne - kl. V, VI, VII
mgr Dorota Rabczak- Bała
- nauczyciel współorganizujący pracę z uczniem niepełnosprawnym
mgr Piotr Półtorak
- pedagog szkolny
- socjoterapia
mgr Joanna Dudzińska
- psycholog szkolny
mgr Joanna Jabłońska
- zajęcia rewalidacyjne - kl.IV, VII