Akcja Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci

Utworzono dnia 09.06.2021

Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci jest specjalistyczną organizacją, działającą na terenie województwa podkarpackiego. Została powołana aby objąć opieką domową dzieci i młodzież z chorobami nowotworowymi oraz innymi nieuleczalnymi i postępującymi schorzeniami.

1 czerwca to  jeden z najważniejszych dni dla każdego dziecka w ciągu roku. Biorąc pod uwagę zagrożenie epidemiologiczne i trudną sytuacją nie możemy jak co roku zorganizować pikniku dla naszych małych Podopiecznych i przyjaciół Hospicjum. W związku z tym jako  alternatywa powstała akcja: „Razem dajemy uśmiech Dzieciom”, do wzięcia udziału w której Państwa serdecznie zapraszamy. Akcja trwa od 1 do 14 czerwca.

Jakie są formy pomocy?

1.    Aktywny udział w konkursach – Proponujemy trzy różne konkursy:

·         sportowy – jedna z 3 wybranych aktywności fizycznych: bieganie, jazda na rowerze, jazda na rolkach, która będzie udokumentowana za pomocą dowolnej aplikacji do mierzenia aktywności fizycznej (screen przebytych kilometrów należy wysłać na adres: promocja.hospicjum@gmail.com)

·         malarski – namalowanie obrazu dowolną techniką oraz dostarczenie go do siedziby Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla dzieci;

·         wokalny – wykonanie dowolnego utworu muzycznego i przesłanie go na adres: razemdajemyusmiechdzieciom@gmail.com

2.    W załącznikach przesyłam formularze zgłoszeniowe oraz regulamin akcji. Wszystkie dokumenty oraz plakat promujący akcję są również dostępne na naszej stronie internetowej.

Udział w akcji może wziąć KAŻDY. Warunkiem jest wpłata dowolnej kwoty na konto Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci: 28 1020 4405 0000 2702 0525 9926 wpisując w tytule przelewu: „Razem Dajemy Uśmiech Dzieciom + imię i nazwisko Uczestnika” oraz przesłanie do nas wypełnionego formularza zgłoszenia na adres e-mail: promocja.hospicjum@gmail.com

Konkurs wokalny oraz plastyczny zostanie oceniony przez niezależne JURY powołane przez Fundację Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. We wszystkich konkursach przewidziane są nagrody o których będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej oraz profilu FB.

ZAŁĄCZNIKI: