Andrzejki szkolne

Utworzono dnia 26.11.2022

W dniu 24 listopada odbyła się w naszej szkole zabawa andrzejkowa, której organizatorami byli członkowie SU wraz z opiekunami oraz wychowawcy poszczególnych klas. Już od rana uczniowie klas 1-3 brali udział w zabawie na sali gimnastycznej.  Natomiast starsi uczniowie,  po lekcjach uczestniczyli w dyskotece szkolnej. Członkowie samorządu zorganizowali Salon Wróżb, w którym znajdowało się kilka stanowisk. Można było wywróżyć sobie imię przyszłego męża, żony, czy swój zawód. Wszystkie klasy świetnie się bawiły.

Odbyły się również otrzęsiny dla uczniów klasy 4. Czwartaki sprawdzili się w swoich zadaniach i zostali solidarnie przyjęci do grona starszaków przez swoich kolegów. Została wybrana również Królowa i Król dyskoteki z wszystkich bawiących się dzieci.

Andrzejki szkolne

Utworzono dnia 26.11.2022, 14:12