AUDYCJA MUZYCZNA YAMAHA W KLASACH 1-3

Utworzono dnia 09.06.2021

11 maja 2021 roku gościliśmy ponownie w naszej szkole Szkołę Muzyczną Yamaha z audycją muzyczną – „Taniec jazzowy & nowoczesny”. Tym razem uczniowie poznali tajniki tańca jazzowego i nowoczesnego. Pani Julia Ziemba z  “SensDance” – Akademii Tańca Jazzowego z  Rzeszowa oraz prowadzący  – pan Karol Stelmach,  w bardzo ciekawy sposób opowiedzieli i pokazali naszym uczniom taniec w różnych odsłonach m.in.: dance, jazz dance, modern jazz, taniec współczesny, street jazz, hip-hop, tap dance, broadway jazz, funky jazz. Pani Julia zaprezentowała podstawowe kroki tańców oraz stroje. Uczniowie mieli okazje wziąć aktywny udział w audycji, gdyż zostali zaproszeni do wykonania kilku kroków w układach tanecznych. Oczywiście wszyscy doskonale poradzili sobie z niełatwym wyzwaniem.

Dziękujemy za odwiedziny i czekamy na kolejna wizytę.

AUDYCJA MUZYCZNA YAMAHA W KLASACH 1-3

Utworzono dnia 09.06.2021, 10:53

Dziękujemy za odwiedziny i czekamy na kolejna wizytę.