Bezpieczna droga do Szkoły

Utworzono dnia 14.10.2019

24 września 2019r. uczniowie klas młodszych  oraz przedszkola uczestniczyli w spotkaniu z policjantami Komisariatu  Policji w Tyczynie  Tematem pogadanki była „Bezpieczna droga do szkoły”. Funkcjonariusze przypomnieli  zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, zachęcał do wyposażenia ubiorów i plecaków w elementy odblaskowe. Przestrzegali najmłodszych przed zabawami w pobliżu jezdni.

Uczniowie aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, zadawali wiele pytań dotyczących bezpieczeństwa. Wykazywali się też dobra znajomością znaków drogowych i zasad przechodzenia przez ulicę.

Takie spotkania odbywają się w naszej szkole od wielu lat i przynoszą dobre efekty. Liczymy, że i tym razem wiedza teoretyczna znajdzie zastosowanie w praktyce w praktyce.

Bezpieczna droga do Szkoły

Utworzono dnia 14.10.2019, 19:26