Co słychać na świetlicy? Styczeń.

Utworzono dnia 20.02.2024
W miesiacu styczniu dzieci uczęszczające na świetlicę szkolną brały udział w warsztatach tworzenia kolarzu zimowego 3D z różnorodnych materiałów, powstały również piękne lodowiska z poruszającymi się postaciami.
Dzieci wykonywały także kartki z życzeniami z okazji Dnia Babci i Dziadka. Odbyła się zabawa karnawałowa, a na świetlicy czas dzieciom umiliło malowanie twarzy.
Największym świętem obchodzonym w styczniu okazał się Dzień Lego, podczas którego dzieci w drużynach miały za zadanie stworzyć makiety zamków. Wszystkie grupy pracowały z ogromnym zaangażowaniem, a zamki z lego zostały umieszczone na wystawie świetlicowej.
Świetliczakiem miesiąca została wybrana Patrycja z kl 1.

Co słychać na świetlicy? Styczeń.

Utworzono dnia 20.02.2024, 17:53