CodeWeek 2022

Utworzono dnia 24.10.2022

W dniach 10-20 października uczniowie klas I, III, V, VI przyłączyli się do akcji Code Week 2022, czyli Europejski Tydzień Kodowania.

Uczniowie na lekcjach informatyki pracowali z robotami, uczyli się sterować i programować w środowisku Scratch. Klasy Ia, Ib i III wykonywali ćwiczenia z kodowaniem a także wykonywali zadania z platformy learningapps oraz blocklygames. Również klasy V i VI korzystali z serii gier edukacyjnych Blockly Games, które uczą programowania.

CodeWeek 2022

Utworzono dnia 24.10.2022, 21:58