Drodzy Rodzice!

Utworzono dnia 28.09.2020

W dniu dzisiejszym rozwiązana została umowa z Firmą Cateringową Piotr Kusz, która do 25 września dostarczała posiłki do szkoły.

W dniach 29 września do 2 października posiłek jednodaniowy dla oddziałów przedszkolnych dostarczy Firma Albigowskie Sady. Rodzice muszą przygotować dzieciom śniadanie i podwieczorek- zwłaszcza tym, które pozostają dłużej w przedszkolu. Proszę także zapewnić dzieciom herbatę w termosie do śniadania i wodę do picia w ciągu dnia.

Klasy I-VIII nie będą w tym tygodniu żywione w ramach cateringu. Rodzice muszą im zapewnić drugie śniadanie oraz herbatę lub wodę we własnym zakresie