Drodzy Rodzice oraz Przyjaciele Chmielnickiej Trójki!

Utworzono dnia 23.01.2023

W 2023 roku, w rozliczeniach rocznych dochodów uzyskanych w 2022 roku można będzie zadysponować większym (1,5%) niż dotąd (1%) procentem swojego podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego.

Co roku wychodzimy naprzeciw Wam z prośbą o przekazanie Nam tych środków. Wiemy też , że wiele organizacji, osób chorych lub walczących o zdrowie członków swoich rodzin ubiega się o te środki. Chylimy przed nimi czoła, ale w tym roku prosimy WESPRZYJCIE SWOJE DZIECI!!!

Od kilku lat współpracujemy z Fundacją studencką Młodzi Młodym, dzięki której, co roku wielu z Was przekazuje nam swój 1% podatku; tak też było w roku 2021; gdzie z uzyskanych środków zakupiliśmy: sprzęt sportowy do zajęć wychowania fizycznego oraz stacje ładujące do tabletów, także szafę do ich przenoszenia. Wykorzystaliśmy wszystkie środki na pomoce dla naszych uczniów.

W poprzednim roku dzięki wsparciu zaangażowanych Rodziców oraz prywatnych sponsorów, jak i Urzędu Gminy udało nam się uratować przed zamknięciem plac zabaw znajdujący się przy Szkole Podstawowej nr 3 im. Św. M. M. Kolbego w Chmielniku. ( wymieniono najbardziej zużyte drewno, odczyszczono całość  oraz pomalowano nową drewnochronną farbą). Dążąc do zapewnienia bezpiecznej zabawy dzieciom oraz standardów użytkowania bhp, wiele elementów musieliśmy usunąć. Dlatego nasz plac zabaw wymaga doposażenia m. im.  o karuzelę oraz w miarę środków o huśtawki. Liczymy, że jak co roku uda nam się spełnić nasze marzenia. Stąd też nasza prośba:

Pomóżcie nam przekazując swoje 1,5% podatku, by zadbać  o radość swoich dzieci. Drużynę TRÓJKI  tworzą nasi absolwenci, uczniowie, dzieci przedszkolne, ich Rodzice, Nauczyciele oraz Dyrekcja.  Zapraszamy Wszystkich do NASZEJ DRUŻYNY:

• wystarczy tylko wpisać w zeznaniu podatkowym KRS 0000270261
  • cel szczegółowy : SP3W CHMIELNIKU 7467

Dziękując za coroczne wsparcie, prosimy o nie w tym roku, liczymy na każdy gest.

Drużyna Trójki!!!