„Dyskoteka Andrzejkowa” i „Otrzęsiny uczniów klas IV”

Utworzono dnia 14.12.2017

Andrzejkowa dyskoteka to świetna okazją do wspólnej zabawy, a także źródło szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Andrzejkowe wróżby pobudzają wyobraźnię dziecięcą, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji. Dzieci często zastanawiają się co spotka ich w życiu. Z niecierpliwością oczekują na ten niezwykły, inny niż wszystkie dni dzień, pełen tajemniczych wróżb i czarów. Ten niezwykły czas miał miejsce w środę 22 listopada, kiedy to uczniowie wspólnie bawili się na sali gimnastycznej, wspólnie sobie wróżąc.

W tym dniu również odbyły się "otrzęsiny" klas IVA i IVB, które zorganizował
i przeprowadził Samorząd Uczniowski pod czujnym okiem opiekuna. Celem tego spotkania była integracja całej społeczności szkolnej. Program imprezy obejmował konkurencje wytrzymałości, wiedzy i sprytu. Otrzęsiny przebiegły w miłej atmosferze. Bawili się nie tylko uczniowie, ale i nauczyciele. Na zakończenie były wielkie tańce. Następna taka impreza za rok. Czekamy z niecierpliwością!