Dzień Babci i Dziadka 2019

Utworzono dnia 07.02.2019

Choć styczeń to miesiąc zimowy, pełen mroźnych chwil, są w nim jednak takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu - to Święto naszych Kochanych Babć i Dziadków.

23 stycznia 2019 roku odbyła się w naszej szkole ta wyjątkowa uroczystość,  na którą zostały zaproszone babcie i dziadkowie uczniów klas I-III. Goście, jak co roku, nie zawiedli i przybyli bardzo licznie. Na początku Pani Dyrektor Bożena Gwizdała powitała wszystkich zebranych i na ręce przybyłych złożyła serdeczne życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom. Kolejnym punktem uroczystości była część artystyczną, którą pod kierunkiem swoich wychowawczyń przygotowali uczniowie klas I-III. W dalszej części uroczystości goście zostali podjęci słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Babcie i dziadkowie opuszczali naszą szkołę ze wzruszeniem, dziękując za miło spędzone chwile.

Dzień Babci i Dziadka 2019

Utworzono dnia 07.02.2019, 07:37